Členové týmu

Martanius překlad
23-letý člen našeho týmu, velice aktivní a užitečný. Překládá dlouho a dříve pracoval na několika seriálech a filmech. Mezi jeho oblíbené hry patří GTA V, závodní hry jako DiRT, Grid a podobně. Ze seriálů jsou to Simpsonovi, Family Guy, American Horror Story. A z filmů hodně Marvelovky.
DNLS překlad
Člen týmu, který se zajímá se nejen o překlady, ale i o grafiku, vytváření webů a dříve o programování do multiplayeru hry GTA: SA. Je fanouškem seriálů The Walking Dead, Game Of Thrones, The 100, Prison Break a The Man In The High Castle.
DaNko překlad
Jeden z novějších členů týmu. Je fanouškem Walking Dead herní série a Life Is Strange, na jejíž překladu dříve pracoval a i dalších Telltale her. Tato práce ho velmi baví a je jeden z nejaktivnějších členů týmu.
Dom překlad
Je člověk, který se zajímá o překlady, ale i o programování různých programů, či modifikacích do různých her. Je fanouškem The Walking Dead (hlavně herní sérii), Game of Thrones a Fringe.
ABigWhiteWolf překlad/korekce
Věkově nejstarší členka našeho týmu, která zařizuje hlavně korekturu. Je o ní známo, že je všudypřítomná perfekcionistka, díky čemuž mají její překlady a korektury zcela výjimečný nádech.

1 komentář: